Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CZYTANIE WZMACNIA – VII Noc Bibliotek 2021

9 października 2021 @ 14:00 - 19:00

Noc Bibliotek logo

„Czytanie wzmacnia” to hasło tegorocznej, VII edycji Nocy Bibliotek. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach oraz Centrum Handlowe Forum w Gliwicach zapraszają w sobotę 9 października 2021 r. do Forum Gliwice na bezpłatne zaczytane warsztaty dla całych rodzin

Książki oddziałują na człowieka w niesamowity i mądry sposób. Otwierają nas na nowe doświadczenia i rozszerzają horyzonty, kształtując nas samych. Poszerzają wiedzę i zasób słów, rozwijają wyobraźnię, poprawiają zdolność koncentracji, pamięć i ortografię. Dostarczają wielu różnorodnych przeżyć, pomagają zrozumieć wiele spraw, dają pocieszenie i poradę. Oczarowują nas swoimi historiami, przygodami i losami bohaterów, o których opowiadają. Inspirują, rozwijają i wzmacniają.

Zaczytany kącik mocy, czarodziejskie worki na książki, magiczne zakładki, breloczki i bransoletki mocy – to wszystko czekać na Was będzie na Scenie Forum w godz. 14.00-19.00.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania oraz ogólnopolska akcja, która w niekonwencjonalny sposób zachęca do korzystania z zasobów bibliotek – lokalnych centrów żywej kultury i edukacji, miejsc otwartych i dostępnych z ofertą dla osób w każdym wieku.

 

Plakt z informacjami o Nocy Bibliotek. Miejsce CH Forum, termin 9 października

Szczegóły

Data:
9 października 2021
Godzina:
14:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach
ul. Lipowa 1
Gliwice,