Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DARIUSZ KORTKO, MARCIN PIETRASZEWSKI – spotkanie autorskie

28 września 2021 @ 18:00

Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski. Informacje o spotkanieu autorskim w ramach projektu Haczyk - Gliwickie Spotkania Literackie 2021

Zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Kortko i Marcinem Pietraszewskim, autorami biografii Jerzego Kukuczki i Krzysztofa Wielickiego, poświęcone literaturze górskiej.

Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski to dziennikarze „Gazety Wyborczej”, laureaci wielu prestiżowych nagród dziennikarskich. Absolwenci Uniwersytetu Śląskiego, mieszkają i pracują w Katowicach na Górnym Śląsku. Wspólnie napisali dwie bestsellerowe biografie wielkich himalaistów: Jerzego Kukuczki i Krzysztofa Wielickiego. Są także autorami książki o Mirosławie Hermaszewskim – jedynym polskim kosmonaucie.

Rozmowę przeprowadzi Agnieszka Włoka.

Liczba miejsc ograniczona. W związku z uczestnictwem w wydarzeniu w czasie obowiązywania stanu epidemii wymagane będzie złożenie pisemnego oświadczenia.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku Miejskiej Biblioteki w Gliwicach (www.facebook.com/MBPGliwice).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie”, dofinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski. Plakat zawiera informacje o spotkaniu autorskim w ramach projektu Haczyk - Gliwickie Spotkania Literackie 2021

Szczegóły

Data:
28 września 2021
Godzina:
18:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Centralna
ul. Kościuszki 17
Gliwice,
Telefon:
32 231 54 05