Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SZTUKA LEPSZEGO ŻYCIA – czytając siebie

26 października 2021 @ 16:30

Sztuka lepszego życia - czytając siebie. Nawa projektu. Uśmiechnięta rodzina

Rodzicielstwo to prawdziwe wyzwanie. Jako rodzice i opiekunowie dzieci opieramy się głównie na intuicji i nie zawsze mamy czas na refleksję i poszukiwanie innych sposobów rozwiązywania problemów, motywowania, nagradzania. Dobrą okazją by właśnie to zrobić jest przyjście na spotkanie w ramach projektu  „Sztuka lepszego życia – czytając siebie”, realizowanego we współpracy z gliwicką Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Spotkania są również doskonałą okazją do zapoznania się z działalnością poradni.

 26 października o godz. 16.30 odbędzie się warsztat ,,Jak wspierać nastolatka, który boryka się z trudnościami emocjonalnymi”, skierowany do rodziców i opiekunów, którzy mają dziecko chorujące na depresję lub ją podejrzewają, chcą dowiedzieć się jak wspierać dziecko, u którego występuje obniżony nastrój, potrzebują lepiej zrozumieć czym jest depresja i jak objawia się u nastolatków. Warsztat poprowadzą psycholog Marta Partyk oraz psycholog Katarzyna Polinceusz.

 

Zapraszamy rodziców na świetne warsztaty! Plakat zawiera informacje o warsztacie w ramach projektu "Sztuka lepszego życia – czytając siebie"

Szczegóły

Data:
26 października 2021
Godzina:
16:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Biblioforum
ul. Lipowa 1, CH Forum, (poziom +2)
Gliwice, Polska