Skutki uboczne czytania – dziecięce lektury

Odcinek 1: Mama Mu nabija sobie guza

Skutki uboczne czytania - dziecięce lektury. Odcinek 1: Mama Mu nabija sobie guza MBP (2015.05.04)

Zastanawiasz się, co przeczytać dzieciom? Posłuchaj, co one same mają na ten temat do powiedzenia.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach przygotowała cykl filmowych rekomendacji książek. Przedszkolaki opowiadają o książce tak, jak potrafią. A przy okazji dowiadujemy się też innych ciekawych rzeczy… 🙂

Pierwszy odcinek został zrealizowany w Przedszkolu Miejskim nr 40 w Gliwicach. Dzieci opowiadają o książce J. Wieslander „Mama Mu nabija sobie guza”.

Odcinek 2: Sprytnie, Albercie

Skutki uboczne czytania - dziecięce lektury. Odcinek 2: Sprytnie, Albercie MBP (2015.06.03)

To już drugi odcinek z cyklu filmowych rekomendacji książek, jakie przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Tym razem dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 22 w Gliwicach opowiadają o książce „Sprytnie, Albercie” Gunilli Bergström. Ciekawostek nie brakuje… 🙂

Odcinek 3: Moja ulubiona książka

Skutki uboczne czytania - dziecięce lektury. Odcinek 3: Moja ulubiona książka MBP (2015.06.26)

Świadectwa już odebrane?

Zanim wyruszycie na wakacyjne szlaki, obejrzyjcie trzeci odcinek SKUTKÓW UBOCZNYCH CZYTANIA.

Tym razem o bibliotece i ulubionych książkach opowiadają dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4.