Dzieci siedzą wokół płachty.

W zdrowym ciele zdrowy duch! Zabawy na świeżym powietrzu, wspólne czytanie i odkrywanie książek, twórcze aktywności i Gliwicka z głębin – to właśnie Biblioteka w ruch! Wraz z PWiK Gliwice edukujemy i zachęcamy do zdrowego stylu życia, poprzez aktywny wypoczynek w mieście. Naszym animacjom towarzyszy Gliwicka z głębin, wymiana książkowa, a także szkoła językowa Home of Bears – angielski Gliwice i Żory.

Tak bawiliśmy się podczas pierwszego spotkania pod Biblioteką Centralną, którego motywem przewodnim były „Zakątki”. Razem z najmłodszymi czytelnikami przenieśliśmy się do indiańskiej wioski, na Wysypy Brytyjskie, a także na koło podbiegunowe. Tworzyliśmy pióropusze, totemy i igloo! Radosnym okrzykom i wygłupom nie było końca. Kolejna Biblioteka w ruch już w nadchodzący czwartek w godz. 10.00-14.00. Serdecznie zapraszamy!

6 lipca 2023 r.