Baner z informacją o warsztatach w ramach projektu „Haczyk 2023”

Latająca pracownia przyrody – supermoce w przyrodzie. Woda – warsztaty dla dzieci

Świecące podwodne stwory, zmieniający się i niewidzialni spryciarze, podwodni architekci czy elektryczni wojownicy. Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb podwodnego świata z organizmami obdarzonymi supermocami. Ryby, meduzy, ośmiornice i wieloryby będą naszymi przewodnikami.

Podczas warsztatów będą wykorzystywane naturalne materiały, preparaty mikroskopowe, figurki i modele oddające realistycznie wygląd naturalny organizmów. Odbędzie się część pokazowa oraz wspólne zadania oraz praca plastyczna nawiązująca do tematu. Warsztaty poprowadzi Małgorzata Więckowicz-Żyła.

Obowiązują zapisy: tel. 32 238 26 24, e-mail: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl.

Warsztaty odbywają się w dwóch terminach tego samego dnia w godz. 10.00 i 12.00

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Filia nr 5, Perkoza 12

25 listopada 2023 r., godz. 10.00
2 grudnia 2023 r., godz. 10.00

Plakat z informacją o warsztatach w ramach projektu „Haczyk 2023”