Baner z informacją o wydarzeniu

Świętujemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, m.in. kiermasz książek, sobotnie spotkanie z książką skierowane do rodzin, książkowy tor przeszkód i warsztaty, które pogłębią Twoją miłość do literatury.

Przed Wami program Literackiego Pikniku Rodzinnego:

• godz. 10.00-12.00 | dla dzieci | warsztaty literackie z Anną Salamon i Alicją Krzanik, autorkami „Roślinkowej książki” / obowiązują zapisy
  • godz. 10.00-14.00 | dla wszystkich | warsztatykiermasz książki i roślinodzielnia
  • godz. 11.30-13.00 | dla dorosłych | warsztaty tworzenia krajobrazu małego ogrodu w ramach obchodów Dnia Ziemi / obowiązują zapisy
  • godz. 11.30-14.00 | dla wszystkich | zawody sportowe z książką
  • godz. 14.00-15.00 | dla rodzin | spektakl Teatru Lalek Marka Żyły – „Historia nie do powtórzenia” / obowiązują darmowe wejściówki

Zapisów na warsztaty można dokonywać osobiście w Bibliotece Centralnej (w wypożyczalni dziecięcej), telefonicznie: 32 238 26 63 lub mailowo: o-33@biblioteka.gliwice.pl.

Darmowe wejściówki na spektakl można odbierać w wypożyczalni dziecięcej Biblioteki Centralnej. Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku niepogody wydarzenia odbędą się w budynku Biblioteki Centralnej.

Szczegóły: promocja@biblioteka.gliwice.pl lub 32 231 12 36.

Plakat z informacją o wydarzeniu