Baner z zaproszeniem na VIII Gliwickie Święto Rodziny

Warsztaty, występy muzyczne, animacje, dmuchańce – w niedzielę 9 czerwca 2024 r. podczas Gliwickiego Święta Rodziny park Chopina wypełni się atrakcjami i wspólną zabawą!

W jednym z najbardziej urokliwych zakątków Gliwic zaplanowano wiele atrakcji dla małych i dużych. Warto przyjść całą rodziną, spędzić czas na łonie natury, a przy okazji świetnie się bawić!

Rodzinna impreza rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do ok. 19.00.

Na terenie parku będziecie mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych, animacjach tanecznych, rodzinnych grach oraz zabawach, spróbować swoich sił w miasteczku sportowym, a na najmłodszych czekać będą dmuchańce.  Odbędą się pokazy pierwszej pomocy, pokazy sprzętów OSP, Policji i Straży Miejskiej. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich stoisk i zdobywania pieczątek na specjalnych kartach – za zebranie odpowiedniej ilości czekać na Was będzie upominek!

Dużo będzie działo się też na scenie – wystąpią przedszkolaki i uczniowie z gliwickich placówek, Mażoretki Pantery z CK Victoria, podopieczni Fundacji Różyczka. O godz. 16.00 na scenie usłyszymy znane utwory zespołu Abba, a na zakończenie do tańca porwie nas zespół Chrząszcze.

VII Gliwickie Święto Rodziny to wydarzenie, za którego organizację odpowiadają:

Rada Dzielnicy Łabędy, Rada Dzielnicy Śródmieście, Rada Dzielnicy Brzezinka, Rada Dzielnicy Wojska Polskiego, Miejski Zarząd Usług Komunalnych , Centrum Kultury Victoria w Gliwicach , Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Centrum 3.0, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14, Przedszkole Miejskie nr 21, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Fundacja Różyczka, Warsztaty Terapii Zajęciowej Tęcza, Ośrodek Pomocy Społecznej, Wydział Środowiska UM w Gliwicach, Marco – Making things unique. Partnerami imprezy są: Policja, Straż Miejska, Państwowa Straż Pożarna, CKZiu, PCK, GZAZ, PreZero Arena Gliwice, Fundacja Radan, Fundacja „Dom Nadziei”, PwiK, Edumed, SKS Muszkieter.

Baner z zaproszeniem na VIII Gliwickie Święto Rodziny