Baner z informacją o konkursie plastycznym

Zapraszamy uczniów klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w konkursie „Bajanie pod palmą”. Stwórz książkę tunelową i wygraj dla swojej klasy udział w fascynujących warsztatach z artystką – Justyną Rybak!

To Twoja szansa, aby podzielić się swoją pasją do natury i twórczym talentem! Wystarczy, że wraz z przyjaciółmi zaprojektujesz swoją własną książkę przyrodniczą, w której zamieścisz swoje opowieści, rysunki, ciekawostki i wszystko, co Cię fascynuje w świecie natury. Nie ma ograniczeń dla Twojej kreatywności!

Celem konkursu jest upamiętnienie setnej rocznicy powstania Palmiarni Miejskiej w Gliwicach, rozwijanie aktywności i wyobraźni twórczej u dzieci, upowszechnianie czytelnictwa, a ponadto promowanie świadomości ekologicznej uczniów, edukacja przyrodnicza uczestników, popularyzacja walorów lokalnej historii oraz inspirowanie do aktywnego włączania się do działań proekologicznych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 29 maja przynieść pracę konkursową wraz z wypełnionymi załącznikami do Biblioteki Centralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach przy ul. Kościuszki 17 w Gliwicach. Wyniki ogłosimy 31 maja.

Do pobrania:

Metryczka pracy (plik PDF, rozmiar 83 kB)

Regulamin (plik PDF, rozmiar 165 kB)

Zgoda rodzica (plik PDF, rozmiar 163 kB)