Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KRZESEŁKO MAŁEGO CZYTELNIKA!

7 stycznia @ 13:00 - 14:00

Wśród ogromnej ilości książek dla dzieci, które znajdują̨ się̨ na bibliotecznych półeczkach, bardzo łatwo się̨ zatracić́. Kolorowe okładki, piękne grafiki, oryginalne tytuły… Co wybrać́?
Gliwiccy bibliotekarze zawsze służą̨ pomocą̨ i z uśmiechem dzielą̨ się̨ swoim doświadczeniem w tej kwestii… Ale żeby jeszcze bardziej wybór ułatwić́ i zaciekawić́, Biblioteka przygotowała specjalny cykl online – „Krzesełko małego czytelnika”, w którym poleca nowości i najciekawsze historie dla młodych czytelników!

Co tydzień́, na profilu Facebook oraz You Tube, na wyjątkowe zaczytane krzesełko zasiądzie wspaniała bohaterka – KSIĄŻKA!

 

Dzisiaj na naszym krzesełku zasiada kolejna książka: „Oczy Michaliny” Marcina Szczygielskiego.
Michalina niby jest zwykłą nastolatką, chodzi do szkoły, jest bystra, inteligentna i dość lubiana przez rówieśników. Coś jednak ją wyróżnia.
Michalina widzi rzeczy, których nie dostrzega nikt inny. Sama nazywa je Rzeczami Specjalnymi. Rzeczy, które widuje Michalina, bywają niebezpieczne, zabawne, ciekawe, dziwne, piękne, brzydkie, niekiedy straszne, ale nigdy, przenigdy nie są zwyczajne.
Michalina, która niebawem skończy dwanaście lat, ma już tyle oleju w głowie, żeby o rzeczach tych nikomu nie opowiadać, bo – jak sądzi – nie są rzeczywiste. Pewnego dnia okazuje się się jednak, że nieprawdziwe rzeczy mogą być naprawdę przerażające, a jej niezwykły dar sprowadzi na Michalinę i jej bliskich śmiertelne niebezpieczeństwo…
Sprawdźcie sami czym okazały się Rzeczy Specjalne!

Szczegóły

Data:
7 stycznia
Czas:
13:00 - 14:00
Wydarzenie kategorie:
,