Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty fotograficzne z Mariuszem Gorylem

25 września @ 10:00

Warsztaty fotograficzne. Informacje o warsztacie w ramach projektu Haczyk - Gliwickie Spotkania Literackie 2021

Nigdy wcześniej fotografia nie była tak dostępna i tak powszechna. Wystarczy, że sięgniemy do kieszeni, wyciągniemy z niej telefon komórkowy i jesteśmy w stanie stworzyć dobre technicznie zdjęcie. A co z emocjami i historią, która powinna się za nią kryć? Tutaj na pewno nieocenioną pomocą okażą się wskazówki profesjonalisty.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Maciej Goryl. Przygodę z aparatem rozpoczął w 2010 roku. Fotografuje przyrodę i architekturę, głównie Śląska (w tym rodzinnych Tarnowskich Gór), udowadniając, że dobry kadr znaleźć można wszędzie. Jego zdjęcia prezentowane były na wystawach m.in. w Tarnowskich Górach, Gliwicach i Katowicach oraz publikowane na łamach magazynu „National Geographic Traveler Polska”.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy (telefonicznie: 32 238 26 24 lub mailowo: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl). W związku z uczestnictwem w wydarzeniu w czasie obowiązywania stanu epidemii wymagane będzie złożenie pisemnego oświadczenia.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie”, dofinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Warsztaty fotograficzne. Plakat zawiera informacje o warsztacie w ramach projektu Haczyk - Gliwickie Spotkania Literackie 2021

Szczegóły

Data:
25 września
Godzina:
10:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Centralna
ul. Kościuszki 17
Gliwice, Polska