Informacja o wakacja w 2022 r.

To hasło będzie królować w Bibliotece podczas tegorocznego lata.

Tradycyjnie na czas wakacji, oprócz ciekawych propozycji książkowych, Biblioteka przygotowała moc atrakcji. Każda z nich przypominać będzie o prawidłowych postawach wobec naszego środowiska, ale również – jak się przekonamy – będą przyjemną formą spędzania wolnego czasu i poszerzenia wiedzy na temat ochrony otaczającej nas fauny i flory. Osoby, które lubią działać artystycznie udowodnią, że każda rzecz może otrzymać drugie życie, z kolei ci, którym bliska jest aktywność na świeżym powietrzu – podejmą wyzwanie ekologicznych gier i wędrówek po mieście. Będzie kreatywnie, edukacyjnie i oczywiście naturalnie. Zachęcamy do odwiedzania filii MBP w Gliwicach podczas tegorocznego lata i wspólnego spędzania czasu.

POBIERZ: program wakacji (PDF, 527 kB)

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zarezerwowanie miejsca.