Zimowe podróże po literaturze – Plan ferii 2022

Baner z informacją o ferii 2022

Kiedy już z zakurzonych kątów swoich domów wyciągniecie sanki, narty, ciepłe buty i puchowe kurtki, koniecznie musicie zajrzeć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach! Jak co roku w ferie przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Tym razem dwa ostatnie tygodnie lutego upłyną nam pod znakiem zimowych podróży po literaturze.

W każdej z filii biblioteki na dzieci i młodzież czekają wyjątkowe wydarzenia – warsztaty, spotkania, gry i zabawy. Wspólnie z bibliotekarzami będzie można zmierzyć się z zagadkami, poćwiczyć spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz zwinność i zdolności manualne.

Każdy znajdzie u nas swoje miejsce i będzie mógł puścić wodze fantazji biorąc udział
w niezapomnianej przygodzie. Aby odkryć wszystkie tajemnice i zagadki koniecznie odwiedźcie nas w ferie!

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, czasami jednak, ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, prosimy o zarezerwowanie miejsca.

POBIERZ plan ferii (plik PDF, rozmiar 324 kB)

Plakat z informacją o ferii 2022