Japońskie komiksy i animacja zawróciły Ci w głowie? Interesujesz się kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni i chcesz poznać ją trochę bliżej? A może po prostu pragniesz porozmawiać z kimś o swojej ulubionej serii? Jeśli choć raz Twoja odpowiedź brzmiała „TAK” – to świetnie się składa! Klub Mangi i Anime „Komikku” będzie dla Ciebie idealną okazją do poszerzenia zainteresowań i pasjonujących rozmów z rówieśnikami.

„Komikku” to comiesięczne spotkania dla młodzieży, podczas których uczestnicy mają okazję do tematycznych dyskusji, poznania nowych ciekawostek o Japonii oraz pochwalenia się własną twórczością. Oprócz rozmowy o mangach czy anime, poruszać będziemy tematy o kulturze i tradycjach Kraju Kwitnącej Wiśni. Lecz to nie wszystko – zaplanowane są spotkania z gośćmi specjalnymi oraz warsztaty. Wszystkie te inicjatywy mają na celu jak najbardziej przybliżyć młodzież do Dalekiego Wschodu. Formuła klubu daje przestrzeń na dzielenie się swoją pasją w przyjemnej i przyjacielskiej atmosferze wśród innych wielbicieli japońskiej kultury.

Spotkania klubu odbywają się w Filii nr 16, ul. Przedwiośnie 2 (Sośnica). Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami: filia16@biblioteka.gliwice.pl lub 32 237 07 23.