Baner z informacją o prelekcji

Serdecznie zapraszamy na prelekcję Andrzeja Kruszewicza pt. „Rola zoo w ratowaniu ginącej fauny”.

Andrzej Kruszewicz – polski ornitolog, podróżnik, założyciel i szef Azylu dla Ptaków w warszawskim ogrodzie zoologicznym, którego dyrektorem jest od 1 stycznia 2009. Autor i tłumacz wielu publikacji z zakresu ornitologii. Założyciel i honorowy członek Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Członek Rady Programowej Instytutu Analiz Środowiskowych.

Podczas spotkania zapewniamy: tłumaczenie na polski język migowy, pętlę indukcyjną oraz dostępność architektoniczną.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

13 października 2023 r., godz. 18.00

Plakat z informacją o prelekcji