Baner z informacją o wydarzeniu

Jakub odwiedzi sześć miast jako Święty (z Centralnego??) Mikołaj z prezentami dla Czytelników bibliotek. Będzie słodki upominek i darmowe kody dostępu do produktów w naszej aplikacji PulpUP.

W Gliwicach spotkacie go w Biblioforum, lokalizacja: Forum Gliwice Lipowa 1 (godz. 18:30) + spotkanie autorskie kończące trasę, które poprowadzi Agnieszka Włoka.

Jakub Ćwiek – autor przeszło trzydziestu książek, w tym bestsellerowych cyklów fantastycznych Kłamca i Chłopcy, horroru Ciemność płonie i kryminałów noir Grimm City. Od czterech lat mierzy się z literaturą crime, szukając w niej nieoczywistych ścieżek. Tak powstała seria Drelich – sensacja realizowana zgodnie z zasadami gatunku, ale przy zachowaniu pełnej wiarygodności. Do współpracy przy niej autor zaprosił szereg specjalistów m.in. od choreografii walk. Ćwiek współpracuje także z Wojciechem Chmielarzem, czego ostatnim owocem był serial kryminalny Niech to usłyszą dla Radia Zet. Prywatnie ojciec dwójki dzieci i wielki miłośnik popkultury, z zapałem podróżujący jej śladami.

Biblioforum, ul. Lipowa 1
13.12.2023 r., godz. 18:30

Baner z informacją o plakat