Grażyna Bąkiewicz pokazuje otwartą książkę

Spotkanie z Grażyną Bąkiewicz w gliwickiej bibliotece to była świetna okazja, by poznać jej twórczość z bliska. Grażyna Bąkiewicz jest autorką książek dla dzieci i młodzieży, cenioną za ciekawe fabuły i wartościowe przesłania. W serii „Ale historia” opisuje również ciekawie i nowocześnie przygody historycznych postaci oraz stanowią doskonałe uzupełnienie lekcji historii . Zgromadzona młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 16 chętnie zadawała pytania i uczestniczyła w dyskusji inicjowanej przez Autorkę, która na zakończenie spotkania podpisała książki dla uczestników spotkania.

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu Haczyk – gliwickie spotkania literackie, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

11 września 2024 r.