Baner z informacją o spotkaniu z autorami

Zapraszamy na spotkanie z: Anną Kańtoch, Anną Hrycyszyn i Piotrem W. Cholewą – autorami opowiadań zrzeszonymi w Śląskim Klubie Fantastyki .

ŚKF jest stowarzyszeniem społeczno-kulturalnym propagującym fantastykę. Istnieje od 1981 roku i jest najstarszą działającą nieprzerwanie organizacją tego typu w Polsce. W ciągu ponad 40 lat działalności zorganizowaliśmy wiele imprez – lokalnych oraz ogólnopolskich. Jako Klub organizujemy także spotkania z autorami, wydawcami i tłumaczami fantastyki, promocje książek, prelekcje tematyczne oraz wystawy. Sekcja od siedmiu lat regularnie wydaje własne antologie opowiadań, przy których wszelkie prace wykonujemy samodzielnie. W roku 2023, we współpracy z katowickim malarzem Grzegorzem Chudym, powstała antologia opowiadań „Sprzedawcy marzeń”.

Strona poświęcona antologii opowiadań „Sprzedawcy marzeń” do oglądania

16 kwietnia 2024 r., godz. 18.00

Plakat z informacją o spotkaniu z autorami