Baner z informacją o zbiórce dla schroniska w Gliwicach

Po listopadowym festiwalu Watch Docs, podczas którego mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach z jego kierowniczką – Barbarą Malinowską oraz wolontariuszkami – Anią i Anetą, wiemy z jak wielkimi potrzebami mierzą się pracownicy schroniska, a jeszcze większymi jego podopieczni. Stąd pomysł zbiórki, do której zachęcamy wszystkich czytelników!

W schronisku przede wszystkim znajdują się psy oraz koty i to właśnie do nich kierujemy naszą pomoc. Jak wziąć udział w akcji? Już odpowiadamy!

Do jednej ze wskazanych bibliotek (lista poniżej) przynieś: karmę suchą lub mokrą dla psów i/lub kotów. Mile widziane również koce i akcesoria (miski, smycze, psie kosmetyki). Dary dla schroniska zbieramy do 15 grudnia br., a następnie nasz Bibliobus zawiezie podarunki gliwickim zwierzakom, tak by godnie przetrwały zimę.

Gdzie przynieść dary?

• Biblioteka Centralna, ul. Kościuszki 17