Baner z informacją o Bibliotece w ruch!
Szczegóły wydarzenia
Kiedy: 6.07.2023 | godz. 10:00

Wakacyjne zabawy na świeżym powietrzu? Brzmi świetnie! A jeśli dodać do tego fantastyczne otoczenie kojącej zieleni i biblioteki? Jeszcze lepiej! Biblioteka w ruch to zajęcia ruchowe z wykorzystaniem akcesoriów animacyjnych, które uczą swobodnego wyrażania emocji, pozwalają nawiązywać relacje między rówieśnikami i wpływają na rozwój umiejętności społecznych.

W programie: zabawy, animacje, eksperymenty, taniec, dużo uśmiechu i radości a także wymiana książkowa. Do swojego stanowiska z ekoatrakcjami zaprosimy również PWiK. Będzie to świetna okazja do edukacji o wodzie poprzez zabawę.

Do uczestnictwa zapraszamy dzieci, a także opiekunów. Zapraszamy również grupy zorganizowane. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy (osobiście, telefonicznie: 32 238 26 63 lub mailowo: o-33@biblioteka.gliwice.pl).

Czas trwania zajęć: 1,5-2 h. Miejsce: zajęcia odbywają się przed Biblioteką Centralną przy ul. Kościuszki 17, w przypadku brzydkiej pogody animacje odbędą się w sali konferencyjno-wystawienniczej BC.

 

Plakat z informacją o Bibliotece w ruch!