Baner z informacją o konkursie XIX Miejski Konkurs Czytelniczy Książki Mówionej Gliwice 2024
Kiedy: 12.10.2024 | godz. 10:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach oraz Polski Związek Niewidomych – Zarząd Koła w Gliwicach, zapraszają na finał XIX Miejskiego Konkursu Czytelniczego Książki Mówionej w ramach projektu „Biblioteka łączy”. Lekturami tegorocznej edycji są książki: „Ty pieronie! Biografia Franciszka Pieczki” Magdaleny Jaros oraz „Tajemnica rezydencji Chimneys” Agathy Christie.

Uczestnicy zmierzą się z pytaniami konkursowymi podczas dwuetapowej rozgrywki. Na zwycięzców czekają nagrody i pamiątkowe dyplomy. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: biblioteka.gliwice.pl.

Podczas finału zapewniamy pętlę indukcyjną oraz dostępność architektoniczną.

12 października 2024 r., godz. 10.00-14.00

Plakat z informacją o konkursie XIX Miejski Konkurs Czytelniczy Książki Mówionej Gliwice 2024