Baner z informacją o spotkaniu z booktuberką
Kiedy: 16.05.2024 | godz. 18:00

Kochasz czytać? Dziel się swoją pasją w sieci! – spotkanie z booktuberką Agnieszką Asenkowicz

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Panną Sasną, booktuberką i kulturoznawczynią, która z ogromną pasją dzieli się w sieci swoją miłością do literatury.

Podczas spotkania poznamy tajniki prowadzenia social mediów, których tematyka dotyczy czytelnictwa i książek. Uczestnicy dowiedzą się m. in.  jak zacząć działać w boook mediach, czy czytanie książek jest modne, jak ciekawie o nich mówić, by promować czytelnictwo? Będzie wiele praktycznych wskazówek i inspiracji, jak dzielić się swoją literacką pasją w sieci. Nie zabraknie też rozmów o literaturze Young Adult w kontekście social mediów. Koniecznie bądźcie z nami.

Panna Sasna, czyli Agnieszka Asenkowicz, kulturoznawczyni, specjalistka do spraw promocji i marketingu w Wydawnictwie Kobiecym, booktuberka, a prywatnie miłośniczka literatury.

Plakatz informacją o spotkaniu z booktuberką