Baner z informacją o klubie pisarzy
Szczegóły wydarzenia
Kiedy: 21.06.2023 | godz. 16:30

Literatura byłaby całkiem dobrym zajęciem, gdyby nie to pisanie – Konstanty Ildefons Gałczyński. Czy aby na pewno? Jeśli kochasz pisać, pragniesz rozpocząć przygodę z pisaniem, a może Twoim marzeniem jest napisanie książki w przyszłości? Jeśli tak – to zapraszamy na spotkanie Klubu Pisarskiego. Podczas spotkań będziemy rozwijać umiejętności kreatywnego pisania, a także zdobywać wiedzę na warsztatach z profesjonalistami oraz na webinarach. Klub Pisarski to także burze mózgów, wsparcie i nowe przyjaźnie.

Gościnią czerwcowego spotkania Klubu Pisarzy będzie Karolina Janetta autorka książki pt. „Jeszcze jeden raz”, której premiera miała miejsce 25 kwietnia. Będzie okazja do poznania kulis powstania powieści, a także warsztatu pisarskiego autorki.

Karolina Janetta ukończyła bezpieczeństwo wewnętrzne z tytułem magistra, a od kilku lat pracuje w katowickiej korporacji, dzięki czemu łączy pasję z pracą. Od najmłodszych lat związana z Teatrem Wodzisławskiej Ulicy i środowiskiem artystycznym. Prywatnie miłośniczka kina grozy, suspensu i gier komputerowych. Podczas pisania potrzebuje kilku kubków kawy z mlekiem i nastrojowej muzyki w tle.

Szczegóły: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl lub pod numerem telefonu 32 238 26 24.