Szczegóły wydarzenia
Miejsce wydarzenia:
Kiedy: 24.05.2023 | godz. 17:00

W ramach projektu „Biblioteka łączy” zapraszamy na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Michał Buksa.  Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawy fotografii, dowiedzą się jak zrobić portret, zdjęcia rodzinne czy pamiątkowe z wakacji, również smartfonem. Zapoznają się także z edycją zdjęć w programach graficznych.

 

Michał Buksa – artysta-fotograf. Od wielu lat fotografia jest jego pasją. Uczestnik krajowych i międzynarodowych plenerów, wystaw zbiorowych oraz indywidualnych. Jego twórczość pojawiała się w wielu wydawnictwach. Zajmuje się grafiką komputerową i fotografią. Uwielbia zagęszczony kadr i uchwycenie znanych budowli w niekonwencjonalny sposób. Uwielbia spacerować z aparatem polując na interesujące tematy. Jego ulubionym fotograficznym poligonem jest scena teatralna i koncertowa.

 

Obowiązują zapisy: tel. 32 238 26 24 lub instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl

 

Podczas spotkania zapewniamy: tłumaczenie na polski język migowy, pętlę indukcyjną oraz dostępność architektoniczną.

 

Wydarzenie jest częścią projektu „Kultura bez barier”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.