Baner z informacją o nocowaniu w bibliotece
Kiedy: 11.10.2024 | godz. 20:00 - 12.10.2024 | godz. 09:00
„Moc bibliotek” to hasło tegorocznej, jubileuszowej edycji akcji. Po raz dziesiąty pokażemy wspaniałą moc bibliotek podczas wydarzeń w całej Polsce! To moc działania – tworzenie niepowtarzalnego wydarzenia dla lokalnej społeczności. Moc skali – osoby odwiedzające tej nocy biblioteki.
I oczywiście moc książek – zasoby bibliotek to nasze wspólne bogactwo. A jaka jest super moc Twojej biblioteki?
Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, na które czekają wszyscy SUPERBOHATEROWIE! Czas na jedyne w swoim rodzaju NOCOWANIE W BIBLIOTECE, które odbędzie się w Bibliotece Centralnej.
  • W programie: warsztaty literackie z Liskiem Libryskiem, a także gry i zabawy. To będzie niezapomniana noc.
  • Wydarzenie dla dzieci w wieku 8-12 lat.
  • Zapisy i kontakt w sprawie szczegółów: tel.: 32 231 12 36, e-mail:  edukacja@biblioteka.gliwice.pl

Brak miejsc

DO POBRANIA:

Plakat z informacją o nocowaniu w bibliotece