Baner z informacją o 18. Miejskim Konkursie Czytelniczym Książki Mówionej, Gliwice 2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach oraz Polski Związek Niewidomych – Zarząd Koła w Gliwicach, zapraszają do udziału w XVIII Miejskim Konkursie Czytelniczym w ramach projektu „Biblioteka łączy”, którego finał odbędzie się 10 maja w Bibliotece Centralnej. Konkursowymi lekturami tegorocznej edycji są: „Wampir” Wojciecha Chmielarza oraz „Przegwizdane” Aurélie Valognes.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 14 kwietnia 2023 r.

Finałowa rozgrywka:

• Miejsce: Biblioteka Centralna, ul. Kościuszki 17
    Termin: 10 maja 2023 r., godz. 13:30

Podczas finału zapewniamy: pętlę indukcyjną oraz dostępność architektoniczną.

Przedsięwzięcie jest częścią programu „Kultura bez barier”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA (PDF, 222 kB)

Plakat z informacją o 18. Miejskim Konkursie Czytelniczym Książki Mówionej, Gliwice 2023