Baner z informacją o wydarzeniu w ramach projektu „Haczyk 2023”

Jest rok 2053. Świat diametralnie zmienił się w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Globalne ocieplenie spowodowało znaczne zmiany klimatu. Lodowce topnieją, morza podnoszą się, a pogoda jest coraz bardziej ekstremalna. W tym nowym świecie magowie żywiołów stali się niezbędni do przetrwania.

Podczas gry wcielisz się w postać młodego maga, który chce rozpocząć swoją edukację w Akademii Magii. Aby zasilić grono studentów, musisz wyruszyć w podróż szlakiem żywiołów i odnaleźć hasło, które otworzy przed Tobą wrota uczelni. Podczas wyprawy, wykorzystując ekologiczne środki lokomocji, odwiedzisz różne miejsca, w których zmierzysz się z wyzwaniami.

Gra odbywać się będzie w terminie między 11 a 16 września 2023 r. Rozgrywka adresowana jest do graczy indywidualnych i drużyn składających się z 2-4 osób. Warunkiem udziału w grze jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w Bibliotece Centralnej, ul. Kościuszki 17 oraz pobranie karty gry.

Regulamin gry rowerowej do pobrania (plik PDF, rozmiar 176 kB)

Więcej informacji oraz zapisy: tel. 32 238 26 24, e-mail: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl.

Gra odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenie trwa od 11 do 16 września 2023 r.

Plakat z informacją o wydarzeniu w ramach projektu „Haczyk 2023”