Baner z informacją o rodzinnej grze miejskiej
Kiedy: 28.09.2024 | godz. 10:00 - 28.09.2024 | godz. 14:00

Lubisz zabawy słowem i potyczki językowe? W takim razie gra miejska „Złap za słówko” jest dla Ciebie! Wystarczy skompletować drużynę i wspólnie  ruszyć w miasto. Drużyny startujące w grze odwiedzą rozsiane w kilku punktach miasta „Przystanki językowe”. W każdym punkcie na graczy będzie czekało zadanie dotyczące funkcji języka, stylów języka, a także norm językowych. Aby wykonać zadania, uczestnicy będą musieli współpracować, a także wykazać się kreatywnością, logicznym myśleniem, ale i sprawnością fizyczną.

Językowa gra miejska, przygotowana przy współpracy z Centrum 3.0 kołem wolontariatu z LO nr IV oraz Warsztatami Loesje.

Informacje i zapisy: tel. 32 238 26 24, e-mail: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl

Gra została przygotowana w ramach projektu Fabryka języka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty dodaj do ulubionych. Edycja 2024.

Plakat z informacją o rodzinnej grze miejskiej