Baner z informacjami o dostępie do ebooków z budżetu obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego

Szanowni Czytelnicy,

dostęp do Legimi w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego wyczerpie się z końcem czerwca, a do IBUK Libra i Ebookpoint BIBLIO z końcem lipca.

Jednocześnie informujemy, że Legimi podjęło decyzję o tym, aby jeszcze w czerwcu w ramach tej oferty udostępnić Państwu audiobooki.

Przypominamy, że po kody można zgłaszać się 1 czerwca od godziny 8.00.

Zapraszamy!

Drodzy Czytelnicy,
informujemy, że od sierpnia 2021 r. nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisach: LEGIMI, EBOOKPOINT BIBLIO oraz IBUK LIBRA. Dostęp uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego” finansowanego z II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Zob. Szczegółowe informacje

 

Od 4 sierpnia 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach umożliwia darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków w serwisie IBUK Libra. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:

Zgłoś się po login do IBUKA

Proszę podać dane adresowe:

 


    * - oznacza pola wymagane.