Baner z informacją o spotkaniu autorskim
Kiedy: 29.05.2024 | godz. 18:00

Mamy do pogadania. Matki świata o miłości, sile i trudnych wyborach – spotkanie autorskie z Anną Pamułą

Zapraszamy na spotkanie z autorką książki opowiadającej o różnicach i podobieństwach – kulturowych, społecznych, ekonomicznych – mam z całego świata. Podobnych rzeczy się boją, nad podobnymi się zastanawiają i o podobne walczą. Uświadomienie sobie tego może pomóc kobietom zaufać własnej macierzyńskiej intuicji i uwolnić się z poczucia winy.

W „Mamach do pogadania” słuchamy głosów i historii matek ze wszystkich kontynentów, z ponad 90 krajów na świecie. Opowiadają o macierzyństwie, rodzicielstwie, jego trudach, wyzwaniach, bezwarunkowej miłości do dzieci oraz tradycjach związanych z wychowaniem dzieci w swoich krajach.

Podczas spotkania zapewniona pętla indukcyjna oraz dostępność architektoniczna.

Plakat z informacją o spotkaniu autorskim