Baner z informacją o koncercie

Odra Sound Design to projekt Michała Zygmunta – muzyka, dźwiękowca, kompozytora muzyki teatralnej i filmowej, autora profesjonalnych nagrań terenowych przyrody, twórcy słuchowisk. Podczas koncertu zabierze słuchaczy w dźwiękową podróż, ukazując intymny świat rzeki, mgieł i tętniącej życiem dzikiej przyrody.

Michał Zygmunt – od wielu lat aktywnie działa na Odrze, realizując projekty i działania o promujące wartości, etos, historię, tradycję, rzemieślnictwo, dawne zawody, etnografię związaną z terenami Odry i Nadodrza. Autor kilkunastu płyt i wydawnictw związanych z dziedzictwem Odry jak walorami przyrodniczymi, autor serii instrumentów Odra Guitars, instrumentów produkowanych z drzew rosnących nad Odra, Dźwiękowy Szlak Odry złożony z wyznaczonego szlaku terenowego na którym umieszczone są drewniane soczewki umożliwiające nasłuchy przyrody.

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat z informacją o koncercie