Artur Barciś i prowadząca spotkanie Agnieszka Strzemińska

Swoją receptę na sukces zdradził nam wczoraj Artur Barciś. Jest ona na tyle uniwersalna, że przekazujemy ją dalej:

Po pierwsze odrobina talentu, do tego praca i zaangażowania a na koniec szczęście, które polega nie tylko na tym by znaleźć się we właściwym miejscu, ale także na tym by na swojej drodze spotkać odpowiednich ludzi.

To było wspaniałe popołudnie, pełne anegdot, wspomnień, żartów i… ćwiczeń dykcji. Pewnie nikt się tego nie spodziewał, ale spotkanie było okazją by pod okiem profesjonalisty sprawdzić się w śpiewaniu dość skomplikowanych językowych łamańców. Efekt? Chyba całkiem niezły.

Dziękujemy za wspólny czas, dużą frekwencję i świetną atmosferę!

Spotkanie poprowadziła Agnieszka Strzemińska.

Podczas spotkania zapewnialiśmy: tłumaczenie na polski język migowy, pętlę indukcyjną oraz dostępność architektoniczną.

Wydarzenie było częścią projektu „Kultura bez barier”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Biblioteka Centralna, ul. Kościuszki
10 maja 2023 r.