Baner z informacją o spotkaniu autorskim
Miejsce wydarzenia: Scena Forum, CH Forum, ul. Lipowa 1
Kiedy: 2.10.2023 | godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I i II wraz z nauczycielami na spotkanie autorskie z Alicją Krzanik i Anną Salamon, autorkami „Literkowej”, „Cyferkowej” i „Roślinkowej książki”.

Alicja Krzanik – autorka wierszy i piosenek dla dzieci. Współpracuje m.in. ze „Świerszczykiem” oraz magazynem „Dzieci”. Kiedy akurat nie rymuje, wspina się po górach, czyta lub tworzy biżuterię. Podczas pisania towarzyszą jej dwie rozmruczane kotki – poezja w najczystszej formie.

Anna Salamon – ilustratorka-dziewiarka, opiekunka niechcianych włóczek, autorka szydełkowych ilustracji, które można oglądać np. w „Świerszczyku” a także w wydanych przez Naszą Księgarnię książkach – „Literkowej”, „Cyferkowej” i „Roślinkowej”. Na co dzień nauczycielka i przedszkolna pani od sztuki.

Spotkanie skierowane do grup zorganizowanych – klas i i II szkoły podstawowej. Informacje i zapisy: tel. 32 238 26 24, e-mail: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat z informacją o spotkaniu autorskim