Baner konkursu "Bajanie pod palmą" – wyniki konkursu

Czas, aby podzielić się wynikami konkursu „Bajanie pod palmą”.

Zadaniem było zaprojektowanie własnej książki tunelowej o tematyce przyrodniczej, w której uczestnicy mieli zamieścić swoje opowieści, rysunki, ciekawostki i wszystko, co ich fascynuje w świecie natury.

Celem konkursu jest upamiętnienie setnej rocznicy powstania Palmiarni Miejskiej w Gliwicach, rozwijanie aktywności i wyobraźni twórczej u dzieci, a także upowszechnianie czytelnictwa.

Jury w składzie – Pani Lucyna oraz Pani Karolina z Biblioteki Centralnej postanowiły przyznać pierwszą nagrodę Ani, Julii oraz Hani z ZSP nr 3. Druga nagroda trafia do Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego, którą reprezentowały Ania, Paulina oraz Łucja! Serdeczne gratulacje!

Zobaczcie, jak prezentują się nagrodzone prace!

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, partnerem Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach

Warsztaty z artystką Justyną Rybak dla zwycięskiej klasy 4 b z ZSP nr 3 w Gliwicach odbędą się 10 czerwca o godz. 9.00 w Bibliotece Centralnej przy ul. Kościuszki 17. Czas trwania warsztatu to ok. 2 godziny.

Przed rozpoczęciem zajęć odbędzie się wręczenie upominków i dyplomów dla obu nagrodzonych zespołów.

Kontakt: edukacja@biblioteka.gliwice.pl lub 32 231 12 36.