Baner z informacją o rodzinnej grze miejskiej

Lubisz zabawy słowem i potyczki językowe? W takim razie gra miejska „Złap za słówko” jest dla Ciebie! Wystarczy skompletować drużynę i wspólnie  ruszyć w miasto. Drużyny startujące w grze odwiedzą rozsiane w kilku punktach miasta „Przystanki językowe”. W każdym punkcie na graczy będzie czekało zadanie dotyczące funkcji języka, stylów języka, a także norm językowych. Aby wykonać zadania, uczestnicy będą musieli współpracować, a także wykazać się kreatywnością, logicznym myśleniem, ale i sprawnością fizyczną.

Start w Bibliotece Centralnej, przy ul. Kościuszki 17 od godz. 9.30!

Językowa gra miejska, przygotowana przy współpracy z Centrum 3.0 kołem wolontariatu z LO nr IV oraz Warsztatami Loesje.

Informacje i zapisy: tel. 32 238 26 24, e-mail: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl

Gra została przygotowana w ramach projektu Fabryka języka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty dodaj do ulubionych. Edycja 2024.

Regulamin gry do pobrania (plik PDF, rozmiar 300 kB)

Karta zgłoszeniowa do pobrania (plik PDF, rozmiar 118 kB)

Zgoda opiekuna do pobrania (plik PDF, rozmiar 119 kB)

Plakat z informacją o rodzinnej grze miejskiej